TerraDent – hurtownia stomatologiczna dla Ciebie!

Wyposażenie gabinetu stomatologicznego, ortodoncyjnego czy protetycznego podlega bardzo ścisłym standardom higienicznym z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa mikrobiologicznego medykom i pacjentom. Z uwagi na łatwość, z jaką rozprzestrzeniają się wirusy, bakterie i grzyby w środowisku jakim jest gabinet dentystyczny, należy bardzo skrupulatnie podchodzić do kwestii dezynfekcji i używania jednorazowych artykułów higienicznych.

Jakich artykułów używa się na co dzień w gabinecie dentystycznym?

Każdy pacjent przychodzący do gabinetu dentystycznego zostaje zaopatrzony w specjalny śliniak stomatologiczny, korzysta z jednorazowych kubeczków do płukania ust wodą, wykorzystuje się przy nim sporą ilość gazy i tamponów do tamowania krwawień. To oczywiście tylko część z artykułów higienicznych, których wykorzystuje się w gabinetach mnóstwo. Każdy dentysta musi zmieniać systematycznie rękawice lateksowe podczas pracy z pacjentem, zakładać jednorazowe maseczki, a także sterylizować w autoklawach sprzęt wielokrotnego użytku. Wszystko to wiąże się z koniecznością systematycznego zaopatrywania się w artykuły medyczne w specjalistycznych hurtowniach.

TerraDent – hurtownia na Twoje potrzeby

TerraDent to hurtownia artykułów stomatologicznych, płynów do dezynfekcji, środków ochrony osobistej i wielu innych artykułów przydatnych na co dzień w pracy stomatologa, chirurga, ortodonty czy protetyka. Korzystne ceny przy zamówieniach hurtowych oraz wysoka jakość i duży wybór produktów niezbędnych przy codziennej pracy, to zdecydowane atuty tego miejsca. W wyborze najlepszych produktów do Twojego gabinetu stomatologicznego należy stawiać na ich wysoką jakość, ponieważ to ona jest gwarantem wygody podczas pracy, ale przede wszystkim bezpieczeństwa Twojego i pacjentów. W czasach epidemii koronawirusa utrzymanie możliwie jak najwyższych standardów bezpieczeństwa osobistego wydaje się być priorytetem. Stąd też konieczność zaopatrywania się w dodatkowe akcesoria, takie jak maseczki jednorazowe, przyłbice czy stacje do dezynfekcji rąk dla pacjentów.