Sprzęt wybielający, czy może wizyta u dentysty?

Jaki sposób wybielania zębów jest bardziej skuteczny?

Społeczność preferuje tańsze usługi, produkty, ale zazwyczaj te droższe są w lepszej jakości, a prywatne wizyty od publicznych są przeważnie staranniejsze i bardziej profesjonalne. Oczywiście, nie wrzucając wszystkich do jednego worka, gdyż to wszystko zależy od specjalisty i od umiejętności, jak również doświadczenia. Wybielanie zębów jest częstym poruszeniem w sieci i nie tylko. Świadczą o tym chociażby reklamy sponsorowane (na instagramie, Facebooku), dotyczące urządzeń, które usuwają przebarwienia, a nasze uzębienie jest bielsze o kilka odcieni. Jednym z przykładów jest popularna firma Smile Secret, która jest polecana głównie przez celebrytów. Jednakże – faktycznie lepiej zainwestować w takie urządzenie, czy lepiej skorzystać z usług dentysty? Czym się charakteryzuje taki sprzęt?

Nowoczesne rozwiązanie

Mimo zniżki, którą możemy otrzymać od znanych osób, wciąż istnieje ta niepewność u niektórych osób: Czy na pewno to polepszy wygląd moich zębów? Czy to jest warte tych pieniędzy? Czy nie będę żałować? Oczywiście, że w przypadku, gdy będzie to opłacalne (jeśli chodzi o duży rabat), czy o prezent, to łatwiej jest nam rozwiać te wątpliwości, lecz nasze nastawienie zmienia się, gdy mamy zainwestować w coś sami. Dlatego na sam początek lepiej przetestować metodę, która jest już sprawdzona i skuteczna – gdyż jesteśmy pod okiem specjalisty. Nie ujmując sprzętom – też nie są złym rozwiązaniem, ale testowanie na własną rękę, bez żadnej konsultacji i pewności jest bardziej ryzykowne. Lecz – to jest sprawa indywidualna, ponieważ są osoby, które wręcz uwielbiają testować nowe, współczesne rzeczy. Jednakże jeśli wybielanie zębów efekty są dla Ciebie skuteczne, to kieruj się tym, co jest sprawdzone i w 100% skuteczne, zwłaszcza, że stomatolog wie jakie składniki i jakie metody są dla nas bezpieczne, a jednocześnie zależy mu na tym, aby efekt był taki, jaki oczekiwaliśmy.

Dlaczego nadzór jest taki ważny?

Nie jest zalecane to, aby każdy korzystał z tego typu urządzeń, ponieważ wszystko zależy od tego, czy jama ustna jest zdrowa, jak również od tego, czy nasze zęby są na to odporne, czy za wrażliwe? Należy pamiętać, że przy nadmiernym wybielaniu i bez konsultacji narażamy się na ryzyko: uszkodzenie dziąseł, uszkodzenie uzębienia itp. Dodatkowo stomatolog podejdzie indywidualnie do sytuacji, dobierając odpowiednią metodę do naszych potrzeb, a w przypadku takiego urządzenia – którego łączymy do telefonu (więcej informacji znajdziesz na głównej stronie firmy), nie dostaniemy gwarancji, że ten sposób zadziała, po prostu warto podejść do tej kwestii z rozwagą i z myślą o tym, co dla nas dobre.